Jezioro Szkoderskie

Położone na granicy z Albanią Jezioro Szkoderskie to ostoja dzikiej przyrody, z której słynie Czarnogóra!

Rejs po Jeziorze Szkoderskim

Przygotowaliśmy dla Was dwie wycieczki fakultatywne nad najpiękniejsze jezioro w Czarnogórze!

Rejs po Jeziorze Szkoderskim z możliwością kąpieli i tradycyjnym poczęstunkiem

Zapraszamy nad niezwykłe Jezioro Szkoderskie – największe jezioro na Półwyspie Bałkańskim, położone na granicy Czarnogóry i Albanii. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić to wspaniałe miejsce, stanie twarzą w twarz z potęgą wodnego żywiołu.

Na jeziorze zorganizujemy dwugodzinny rejs statkiem z możliwością kąpieli w jeziorze oraz tradycyjnym poczęstunkiem (domowe wino, rakija – lokalny bimber, woda mineralna, sok, bałkańskie pączuszki).

Wyjazd do Monasteru Ostrog i rejs po Jeziorze Szkoderskim z możliwością kąpieli i tradycyjnym poczęstunkiem

Na wycieczkę udajemy się malowniczą trasą do Monastyru Ostrog, największego i najbardziej znanego w Czarnogórze sanktuarium prawosławnego zbudowanego we wnęce skalnej na wysokości 900 m n.p.m. Z tarasu Monastyru roztacza się piękny widok na zanikającą rzekę Zeta i jej dolinę.
Ostrog to miejsce cudów, do którego po pomoc przyjeżdżają wyznawcy wszystkich religii z różnych krajów. Jest ono idealne dla miłośników zachwycających widoków, architektury oraz dla osób poszukujących wyciszenia i kontemplacji.

Drugą część dnia poświęcimy na niezwykłe Jezioro Szkoderskie – największe jezioro na Półwyspie Bałkańskim, położone na granicy Czarnogóry i Albanii. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić to wspaniałe miejsce, stanie twarzą w twarz z potęgą wodnego żywiołu.

Na jeziorze zorganizujemy dwugodzinny rejs statkiem z możliwością kąpieli w jeziorze oraz tradycyjnym poczęstunkiem (domowe wino, rakija – lokalny bimber, woda mineralna, sok, bałkańskie pączuszki).

Wycieczka fakultatywna Rejs po Jeziorze Szkoderskim – cennik na lato 2023

  • Ceny na zapytanie – wycieczki na zamówienie grupy. Cena rejsu zależy od długości trwania, trasy, którą popłyniemy oraz opcji na pokładzie (np. lunch, poczęstunek, itp).
  • Minimalna ilość Uczestników to 15 osób