Oferta dla grup

Dla grup zorganizowanych proponujemy wycieczki na Bałkany według wielu autorskich programów, a także same noclegi i transfery.

Bałkany dla grup

Od wielu lat obsługujemy grupy turystyczne na Bałkanach, zarówno jako piloci wycieczek, jak i jako organizatorzy świadczeń na miejscu. Dzięki wielu lokalnym kontaktom możemy Wam zaproponować noclegi i transfery na całych Bałkanach. W ofercie mamy też liczne programy, które pozwolą Waszym turystom poznać Bałkany z zupełnie innej strony!

Noclegi

W ofercie mamy hotele o różnym standardzie, na całych Bałkanach – od rodzinnych pensjonatów idealnych dla małych grup, po idealne na wypoczynek hotele 4* przy plaży i obiekty w centrach miast, da tych, którzy lubią zwiedzać.

Transfery

Dla grup zapewniamy transfery lotniskowe oraz przejazdy autokarami klasy LUX po całych Bałkanach. Dla mniejszych grupek oferujemy minibusy, a dla tych którzy chcą poszaleć zorganizujemy wycieczkę jeepami!

Programy

Wśród naszych programów znajdziesz m.in. propozycje aktywnego wypoczynku (trekkingi, wycieczki rowerowe, wypady na narty), programy typu incentive dla klientów VIP, oferty dla grup szkolnych czy pielgrzymkowych.

Poznaj Bałkany z innej perspektywy!

Programy zwiedzania

Już wkrótce znajdziecie tu więcej ciekawych propozycji wyjazdów grupowych na Bałkany!

Propozycja dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie! Wybierzemy się na kilka widokowych tras w górach Durmitoru. Codziennie będziemy pokonywać odległości 10-20 km ze średnimi przewyższeniami, a bazę wypadową zrobimy w Zabljaku – najwyżej położonym mieście w Czarnogórze. Dodatkowej porcji adrenaliny dostarczy nam rafting na rzece Tara oraz zjazd tyrolką nad kanionem. Dwa posiłki dziennie pozwolą nam zregenerować siły, a wieczorne spotkania przy ognisku będą okazją do integracji.

Wycieczka lotnicza, oparta na przelotach z Polski do Podgoricy. Świetna propozycja dla grup 10-16 osób.

Szybki wypad do najpiękniejszego miasta na wybrzeżu Dalmacji! Będziemy mieszkać w samym centrum miasta, znanego jako „Królewska Przystań” z ikonicznego już serialu serialu „Gra o Tron”. Zwiedzimy miasto śladami bohaterów sagi fantasy i poznamy historie prawdziwych postaci historycznych. Wybierzemy się w rejs po błękitnych wodach Adriatyku oraz na spacer przez imponujące mury obronne Dubrownika. Będzie też czas na degustacje lokalnych produktów. Na pewno nie będziemy się nudzić!

Wycieczka lotnicza, oparta na przelotach z Polski do Dubrownika. Świetna propozycja dla grup 20-30 osób.