Czarnogóra aktywnie

Dla tych, którzy kochają przygody i aktywny wypoczynek przygotowaliśmy wiele propozycji spędzania czasu!

Czarnogóra dla aktywnych

Czarnogóra to idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają aktywny wypoczynek i mniejszą lub większą dawkę adrenaliny! Są tu malownicze trasy trekkingowe w kilku parkach narodowych, szlaki rowerowe o różnej trudności, a także świetne warunki do raftingu i canyonigu. Mamy też coś dla wędkarzy i myśliwych, a nawet dla tych, którzy chcieliby zobaczyć nasz kraj… z lotu ptaka! Co więcej, Czarnogóra to idealne miejsce również dla miłośników sportów zimowych!

UWAGA! Jesteśmy w stanie przygotować każdy program dopasowany do Waszych potrzeb (ilość dni, rodzaj aktywności, standard noclegów czy rodzaj wyżywienia)

Czego szukasz?

Czarnogóra dla aktywnych

Podczas wszystkich wypraw, zarówno tych „rekreacyjnych”, jak i tych „ekstremalnych”, dostarczamy najwyższej jakości odzież potrzebną do uprawiania danego sportu, sprzęt oraz materiały instruktażowe. To wszystko jest gwarancją bezpieczeństwa oraz wygody osób, które korzystają z naszych usług. W każdej imprezie uczestniczy specjalnie przeszkolona osoba spełniająca rolę odpowiednio skippera, instruktora czy przewodnika.