Zima w Czarnogórze

Nie wszyscy wiedzą, ale sezon na przygody w Czarnogórze trwa przez cały rok! Zapraszamy Was na prawdziwe śnieżne szaleństwo!

Zima w Czarnogórze

Sezon zimowy w Czarnogórze trwa niemal pół roku. Stoki pokrywają się białym puchem już w grudniu, a wyżej w górach śnieg leży do początków maja. W tym czasie możecie jeździć na nartach na świetnie przygotowanych trasach w Durmitorze i okolicach Kolasina. Ale to nie wszystko – mamy dla Was propozycje wypraw na rakietach śnieżnych (również nocą!), rajdów na skuterach i pojazdach typu buggy, a nawet zimowego raftingu. Przeżyjecie niesamowite przygody, a co najważniejsze – przez cały ten czas będziecie mogli podziwiać wspaniałą czarnogórską przyrodę w zimowej odsłonie.

Wraz z moimi partnerami w Czarnogórze zapraszam Was na zimowe wyjazdy! Na filmiku możecie zobaczyć, dlaczego warto odwiedzić nas zimą 🙂

Czego szukasz?

Zima w Czarnogórze

Przygotowaliśmy dla Was świetną ofertę zimowych aktywności w naszych górach. Dwa najbardziej popularne kurorty zimowe to Kolasin i Zabljak i to właśnie stamtąd porwiemy Was na niezapomnianą przygodę!