Noclegi

Wynajem apartamentów i willi dla turystów indywidualnych w Czarnogórze i różne rodzaje zakwaterowania dla grup na całych Bałkanach!

Noclegi na Bałkanach!

Od wielu lat pomagamy naszym turystom w wynajmie apartamentów, willi i różnego rodzaju kwater prywatnych w Czarnogórze. Sami również mamy swój apartament w Budvie, do którego zapraszamy przez cały rok! Z kolei dla grup przygotowaliśmy ofertę zakwaterowania w hotelach o różnym standardzie na terenie całych Bałkanów.

Turyści indywidualni

Od wielu lat pomagamy naszym turystom zarezerwować nocleg w Czarnogórze. Mamy ogromną bazę kwater prywatnych na terenie całego kraju – od 2-osobowych studio po kilkunastoosobowe wille. Zapraszamy przez cały rok – zima w Czarnogórze zaskoczy Was warunkami narciarskimi w Durmitorze i wspaniałą imprezą sylwestrową w Budvie!

Sprawdź też ofertę wycieczek fakultatywnych dostępnych na miejscu, a także programy dla aktywnych!

Grupy zorganizowane

W ofercie mamy hotele o różnym standardzie, rodzinne pensjonaty, hotele idealne na wakacyjny pobyt oraz miejsca idealne na nocleg tranzytowy. Oferujemy noclegi na całych Bałkanach z różnymi opcjami wyżywienia. Sami pilotujemy wycieczki, więc wiemy, jak zadbać o turystów!

Odezwij się do nas, a prześlemy Ci propozycję zakwaterowania w wybranym miejscu. Zobacz też nasze propozycje ciekawych programów zwiedzania dla grup!

Noclegi na Bałkanach

Galeria

Zobacz zdjęcia przykładowych obiektów, które możemy Ci zaproponować. To tylko kilka z nich – w ofercie mamy ich znacznie więcej!