Nie tylko paragliding

Dla tych, którzy chcą zobaczyć Czarnogórę z lotu ptaka przygotowaliśmy loty paralotnią oraz… helikopterem!

Czarnogóra z lotu ptaka

Czarnogóra robi niesamowite wrażenie również z lotu ptaka! Głębokie kaniony rzek, połyskujące jeziora, rozległe połacie lasów, nadmorskie miasteczka i majestatyczne góry – wszystko to czeka na Was podczas lotu na paralotni (paraglidingu) lub… lotu helikopterem!

Paragliding indywidualny i w tandemie

Paragliding (czyli paralotniarstwo) jest sportem zarówno rekreacyjnym, jak i zawodowym popularnym na całym świecie. Szybowanie nad najpiękniejszymi obszarami Czarnogóry pozwala spełnić odwieczne marzenie człowieka o swobodnym lataniu oraz poznać świat w innym wymiarze. Te dwa czynniki powodują, że sport ten staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.

W Czarnogórze organizujemy paragliding w tandemie z doświadczonym instruktorem oraz paragliding indywidualny dla osób posiadających już odpowiednie doświadczenie. Poznawanie uroków Czarnogóry z innej perspektywy zapewniamy podczas lotów nad górami Bjelasica i Sinjajevina oraz nad pasmami nadmorskimi.

Loty helikopterem

Kolejną ekskluzywną „aktywnością” w naszej ofercie jest lot helikopterem. Zobaczycie Czarnogórę z lotu ptaka i w bardzo krótkim czasie poznacie jej najdalsze zakątki. Istnieje mnóstwo opcji, aby połączyć tę atrakcję z innymi aktywnościami z naszej oferty. Możecie wybierać helikopter z odpowiednio 4, 6 lub 10 miejscami. Dzięki magicznej przyrodzie oraz miłym i doświadczonym pilotom lot będzie przyjemny i bezpieczny, a w Waszych głowach i sercach pozostaną niezatarte wspomnienia.