Zimowy rafting na Tarze

Tara to rzeka, która gwarantuje świetne warunki do raftingu także zimą – dołącz do nas podczas raftingu „white water”!

Rafting – dla wielbicieli przygód!

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w zachwycającym Parku Narodowym Durmitor – w jednym z najpiękniejszych zakątków naszego kraju!

Zorganizujemy transport do miejsca, z którego wyrusza nasz rafting – do Splaviste. Na początku otrzymacie od nas wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podczas zimowej wyprawy przez rzekę. Następnie trzeba będzie się ubrać w specjalnie przygotowaną odzież, przystosowaną do tego typu aktywności. Nad wszystkim będzie oczywiście czuwał nasz wykwalifikowany instruktor.

W trakcie 14-kilometrowej trasy będziecie mieli okazję zobaczyć najkrótszą i najbardziej rwącą rzekę w Europie – Ljuticę oraz imponujący Most Djurdevica Tary – prawdziwy architektoniczny cud swoich czasów! Przepłyniemy przez niezwykle malowniczy Park Narodowy Durmitor, a wyprawę zakończymy w miejscu zwanym Žugić Luka, gdzie znajduje się pierwszy obóz raftingowy. Cała trasa powinna zająć nam ok 1,5 h.

Po spływie, zorganizujemy dla Was lunch w jednej z lokalnych restauracji, a po posiłku odwieziemy Was do Zabljaka.

Cennik
  • 100 €/os – dla grupy liczącej 5-9 osób
  • 65 €/os – dla grupy powyżej 10 osób
  • Cena zimowego raftingu zawiera: transfer do punktu startowego oraz transfer powrotny, opłatę za rafting w Parku Narodowym Durmitor, instruktora, sprzęt, lunch, ubezpieczenie oraz VAT.

Koniecznie sprawdźcie też pozostałe opcje raftingu, które organizujemy dla Was w sezonie letnim!