Skutery śnieżne

Skutery śnieżne to kwintesencja zimowej przygody! Organizujemy krótsze i dłuższe wyprawy na skuterach – pytajcie o szczegóły!

Wyprawa na skuterach śnieżnych

Ze wszystkich krajów Europy to właśnie Czarnogóra ma najlepsze warunki, żeby organizować emocjonujące wyprawy na skuterach śnieżnych! W górach o wysokości ponad 2000 metrów sezon zimowy trwa od grudnia niemal do początków maja. Świetnie przygotowane szlaki snowmobilowe obejmują ponad 1000 km tras, a wyjazdy organizowane są z Durmitoru oraz Sinjajeviny. Nasza główna baza znajduje się w miejscowości Njegovudja, zaledwie 12 km od Zabljaka – tu właśnie zaczynają się najlepsze przygody zimowe!

Od resortu narciarskiego do miejscowości Mala Crna Gora, przez Jezioro Wężowe do Njegovudji, przez stoki Sinjaneviny do Gór Durmitoru – na każdym szlaku zachwycicie się pięknem Czarnogóry!

Organizujemy także przeróżne wycieczki dla grup – od 1 do 7 dni. Do dyspozycji mamy 10 nowych skuterów Bombardier (Ski Doo) z kompletnym ekwipunkiem. Każda wyprawa odbywa się w towarzystwie doświadczonych instruktorów!

Cennik
  • 110 €/skuter – wynajęcie skutera na 1 h
  • 160 €/skuter – Wynajęcie skutera na 2 h
  • 260 €/skuter – Wynajęcie skutera na 4 h (+pakiet lunchowy w cenie). Cena obowiązuje przy wynajęciu minimum 3 skuterów
  • Cena zawiera: wynajęcie skutera, paliwo, przewodnika, sprzęt, ubezpieczenie oraz VAT.