Rakiety śnieżne

Zapraszamy na trekking na rakietach śnieżnych wokół malowniczego Jeziora Czarnego! Świetna przygoda zwłaszcza po zmroku!

Wyprawa na rakietach śnieżnych

Nie lubicie siedzieć w miejscu, a najlepszym sposobem na wypoczynek jest dla Was ruch? Dołączcie do nas podczas wyprawy na rakietach śnieżnych wokół Czarnego Jeziora! To przyjemna trasa z niezapomnianymi widokami. Możecie też wybrać opcję wieczorną – widoki będą nieco mniej spektakularne, ale atmosfera jedyna w swoim rodzaju!

Nasz punkt startowy znajduje się naprzeciwko restauracji Crno Jezero. Wraz z naszym przewodnikiem rozpoczniemy wędrówkę na rakietach śnieżnych przez gęste sosnowe lasy okalające Czarne Jezioro. To właśnie tym lasom, odbijającym się w tafli wody, jezioro zawdzięcza swą nazwę. Jeśli pozwolą na to warunki, podejdziemy do Wodospadu Čeline.

Trasa ma długość 3640 metrów i jest średniej trudności – na jej pokonanie będziemy potrzebować ok. 1,5 h.

Program zakończymy również w okolicy restauracji, gdzie będziecie mogli skosztować dań czarnogórskiej kuchni i rozgrzać się herbatą lub kieliszkiem czegoś mocniejszego.

Wycieczka może być realizowana zarówno w dzień, jak i w nocy, co doda wyprawie wyjątkowego charakteru!

Cennik
  • 45 €/os – dla grupy liczącej 6-9 osób
  • 35 €/os – dla grupy powyżej 10 osób
  • Cena wyprawy zawiera: rakiety śnieżne oraz kije trekkingowe, przewodnika, ubezpieczenie, napoje oraz VAT, a na wyprawach nocnych również czołówki lub pochodnie.