Buggy Tour z Kolasina

Wyprawy pojazdami buggy to idealnie połączenie zimowej adrenaliny i wycieczek krajoznawczych po okolicy!

Wyprawy pojazdami buggy

Niezależnie od tego, którą wersję wycieczki wybierzecie, spotkamy się pod Hotelem Bianca Resort & Spa. Nasz Buggy Tour zaczniemy od krótkiego wprowadzenia dotyczącego bezpieczeństwa i prowadzenia naszych pojazdów z napędem 4×4.

Buggy / ATV Tour z Kolasina do Dulovine

Przed Durutovac popędzimy w stronę Gornji Pazanj. Po drodze zrobimy krótką przerwę, żebyście mogli cieszyć się widokiem trzech czarnogórskich szczytów – Bjelasicy, Komovi i Sinjaviny. Następnie pojedziemy do Sljivovica, korzystając z okazji do podziwiania Kolasina z góry. Będziemy zjeżdżać w stronę Dulovine i miniemy Kolasiński Ogród Botaniczny, który jest jedynym czarnogórskim ogrodem, w którym można zobaczyć lokalną florę gór kontynentalnych (z okolic Bjelasicy, Sinjajeviny, Komovi i Durmitoru). Wycieczkę zakończymy w Kolasinie, pod Hotelem Bianca Resort & Spa. Czas trwania wycieczki to ok. 1 h.

Cennik
  • 100 €/buggy – wynajęcie buggy na 1 h, cena obowiązuje przy min. 2 osobach
  • Cena zawiera: paliwo, przewodnika, sprzęt, ubezpieczenie oraz VAT.

Buggy / ATV Tour z Kolasina do Monastyru Cirilovac

Pojedziemy do Sljivovica, do miejsca, z którego roztacza się wspaniała panorama Kolasina. Dalej popędzimy w stronę Izlazci, gdzie zrobimy sobie krótką przerwę i dalej – do Monastyru Cirilovac, położonego u stóp jednego ze szczytów Bjelasicy – Kljuc (1793 m.n.p.m.). Z klasztorze zrobimy przerwę, podczas której będziecie mogli cieszyć się pięknem przyrody i spokojem tego miejsca. Wycieczkę zakończymy w Kolasinie, pod Hotelem Bianca Resort & Spa. Czas trwania wycieczki to ok. 2 h.

Cennik
  • 140 €/buggy – wynajęcie buggy na 2h, cena obowiązuje przy min. 2 osobach
  • Cena zawiera: paliwo, przewodnika, sprzęt, ubezpieczenie oraz VAT.