Wycieczki z Kolasina

Mamy dla Was wycieczki zimowe z wyjazdem z Kolasina – zapraszamy na prawdziwą śnieżną przygodę!

Kolasin

Odkrywaj, doświadczaj i ciesz się „dzikim pięknem” Czarnogóry również w sezonie zimowym. Tutaj, na zboczach gór i w czarująco pięknych, pokrytych śniegiem masywach, można cieszyć się magią zimy przez prawie 6 miesięcy w roku. Imponujące górskie szczyty Bjelasica, małe miasteczko Kolasin, Park Narodowy Biogradska Gora, krystalicznie czysta woda rzek Tara i Moraca – to tylko niektóre z unikalnych bogactw naturalnych naszego kraju.

Region może pochwalić się dwoma nowoczesnymi i świetnie wyposażonymi ośrodkami sportów zimowych – Ski Resort 1450 i Ski Resort 1600. Oba ośrodki narciarskie znajdują się zaledwie 15 minut drogi od Kolasina i są położone w ekologicznie najbardziej chronionym regionie w Południowo-Wschodniej Europie. Te okolice są dobrze znane z dużej ilości śniegu zimą oraz licznych słonecznych dni latem. Dzięki temu jest to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku! Oba ośrodki narciarskie oferują liczne trasy narciarskie, zbudowane według najwyższych standardów, nowoczesne wyciągi narciarskie, kolejki linowe z pięknym widokiem na wspaniałe zbocza góry Bjelasica. Są tu etno domki, kawiarnie i restauracje, w których można chwilę odpocząć, by delektować się wyśmienitą kuchnią Czarnogóry. Słowem – wszystko, czego potrzeba by zimą spędzić tu wspaniałe chwile!

Czego szukasz?

Zimowe wycieczki z Kolasina

Jeśli kochacie zimowe aktywności, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę! Proponujemy wyprawy na rakietach śnieżnych (również nocą!), wycieczki po okolicy pojazdami typu buggy, dzięki którym połączymy przygodę z podziwianiem przyrody. Mamy też dla Was wyjątkową rzecz – zimowy rafting!