Nietypowe atrakcje

7-dniowe wyjazdy na skałki, trekkingi, wyprawy na ryby, jazda konna – to tylko kilka przykładów aktywności w Czarnogórze!

Nietypowe atrakcje dla aktywnych

Dzięki ogromnemu bogactwu naturalnemu Czarnogóra to idealne miejsce na różnego rodzaju aktywność fizyczną – to wymagającą nieco większych kwalifikacji i tą zupełnie amatorską.

Rybołówstwo i wędkarstwo

Bogactwo naturalne Czarnogóry stwarza idealne warunki, dla tych którzy preferują aktywności na łonie przyrody. Bogactwo czystych wód przyciąga tu amatorów rybołówstwa i wędkarstwa, a obfitość zwierzyny w lasach – myśliwych. Pomożemy Wam zorganizować wyprawę marzeń!

Morze, rzeka, jezioro – zdecydujcie sami, dokąd wybrać się na ryby!

Wędkowanie w Czarnogórze jest wyjątkowo atrakcyjne ze względu na niedostępną i dziką przyrodę, bogactwo akwenów oraz różnorodność ryb. Podczas wyprawy zapewniamy Wam możliwość uprawiania tego typu sportu zarówno nad morzem (połowy z jachtów, kutrów rybackich), jak i w licznych rzekach i jeziorach naszego kraju.

Jazda konna

Połacie lasów i łagodne wzgórza zachęcają do spędzenia czasu na końskim grzbiecie. Możemy zorganizować lekcje konnej jazdy pod okiem instruktorów i krótkie przejażdżki dla amatorów lub długie konne rajdy, dla bardziej doświadczonych jeźdźców. Jazda konna w Czarnogórze to prawdziwa przygoda!

Wyprawy trekkingowe

Czarnogóra obfituje w malownicze szlaki trekkingowe, wiodące brzegami jezior i szczytami gór. Przygotujemy dla Was programy wypraw trekkingowych, podczas których poznacie najpiękniejsze zakątki kraju!

Łowiectwo

Ekskluzywna oferta dla wymagających. W Czarnogórze sezon łowiecki zaczyna się 1 października, a kończy się 30 marca. Prywatne tereny łowieckie otwarte są przez cały rok. Zapewniamy cały potrzebny sprzęt oraz niezbędne pozwolenie na polowanie. Organizujemy transfery do/z terenów łowieckich, a doświadczeni myśliwi są do Waszej dyspozycji przez cały czas. W pakiet wliczony jest również nocleg oraz wyżywienie. Prywatne tereny łowieckie rozciągają się na powierzchni ponad 200 ha, a zamieszkują je bardzo licznie dzikie zwierzęta takie jak jelenie, sarny, muflony…

Na takim terenie łowieckim i niedoświadczony myśliwy ma szansę zdobyć jakieś trofeum! 

Atrakcje dla aktywnych w Czarnogórze

Galeria